پزشکان
       
 
 
 
 تعداد زیادی شیمیست و بیوشیمیست در شرکت آریوژن مشغول فعالیت هستند و تمام سعی خود را می کنند تا کیفیت محصولات آریوژن در سطح بالایی باقی بماند. محسن در حال بارگذاری نمونه ماده موثره برروی ژل می باشد تا بدینوسیله از خلوص ماده دارویی اطمینان حاصل کند.
متخصصین حرفه پزشکی و علوم وابسته

ما با استفاده از کادر پزشکی وابسته به شرکت و نیز بهره گیری از تخصص سایر پزشکان، دانشمندان و متخصصین علوم پزشکی و علوم زیستی در ایران و سایر نقاط دنیا توانسته ایم بر کیفیت خدمت ارائه شده به جامعه بیماران خاص بیافزاییم. در تیم بزرگ علمی آریوژن ما از دانش و تجربیات متخصصین مختلفی بهره مند می شویم که شامل و نه منحصر به فهرست زیر می شود. متخصصین رشته های زیست شناسی سلولی و مولکولی، مهندسی ژنتیک، میکروبیولوژیست، ایمونولوژیست، داروساز، پزشکان متخصص و عمومی، مهندسین شیمی، شیمیست ها، سم شناسان، متخصصین آمار، بیوشیمیست ها، پرستاران، متخصصین رشته های متنوع مهندسی و بسیاری دیگر از جمله افراد تشکیل دهنده تیم علمی و عملیاتی شرکت آریوژن هستند. بسیاری از اساتید دانشگاه ها از ایران و کشورهای مختلف، افتخار همکاری علمی با این شرکت را به ما داده اند. نتیجه این همکاری باعث کمک بیشتر به بیمارانی است که شایسته دریافت داروهای با کیفیت حداکثری هستند.
شرکت آریوژن برای بیماری های زیر محصولات درمان کننده یا کنترل کننده ای با استاندارد جهانی تولید کرده است. فهرست این بیماری ها به قرار زیر است:

• درمان برخی از بیماری های خونی

• درمان برخی از بیماری های اتوایمیون

• درمان سرطان سینه

• درمان برخی از سرطان های خون


 
 

Bookmark us